INFORMACJE

Nasze biuro mieści się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dworcowej 8 w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Celnego i jest usytuowane w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego przy szlaku tranzytu Wschód – Zachód z dostępem do drogi krajowej nr 1 i 8.

Dla Państwa potrzeb dostosujemy swój czas pracy tak, aby zakończyć wszystkie czynności w godzinach pracy Oddziału Celnego w Piotrkowie Trybunalskim tj. do godz. 15.15.

Agencja Celna wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów może obsługiwać towary w procedurze wywozu z zastosowaniem procedur uproszczonych poza godzinami pracy urzędu celnego.

Takie rozwiązanie pozwoli zachować płynność realizacji obrotu towarowego z zagranicą.

NIP: 769 160 05 09
REGON: 100286281

Agencja Celna Jolanta Włodarska z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dworskiej 8 prowadzi swoją działalność od 1 stycznia 2007 r. Zajmujemy się między innymi odprawą towarów, pośrednictwem w obrocie międzynarodowym INTRASTAT, akcyza, EORI, PDR, składamy wnioski do organów celnych. Ponadto nasza Agencja Celna służy pomocą w zakresie doradztwa celnego. W internecie łatwo znależć nas po następujących frazach: agencja celna Piotrków Trybunalski, akcyza Piotrków Trybunalski, interstat Piotrków Trybunalski, odprawa Piotrków Trybunalski, doradztwo celne Piotrków Trybunalski.